Musis Sacrum Bakel

Twirlresultaten vanaf 2003

Twirl, dat vroeger majorette werd genoemd, is een bijzonder actieve geleding. In de loop der jaren zijn er door vele solisten, teams en groepen in allerlei samenstellingen deelnames geweest aan wedstrijden met shows die aan de hand van choreografie van zowel eigen als van de instructrices werden gerepeteerd en uitgevoerd. Met hulp van de vrijwilligers die telkenmale zorg(d)en voor de benodigde attributen! The show always goes on!

Zie deze lijst optredens en uitslagen, nationaal en internationaal, genoteerd vanaf begin 2003.

Waar / Wanneer
Naam
Wat Cat Pnt Plts
           
Almere, NBTA 11-05-2024 Danaë Penninx Tw.1-baton Pre 55,0  
Almere, NBTA 11-05-2024 Imke Rovers Tw.1-baton Jr 60,9  
Almere, NBTA 11-05-2024 Sasha de Groot Tw.1-baton Pre 58,0  
Almere, NBTA 11-05-2024 Robin Driessen Tw.1-baton Sr 66,2  
Almere, NBTA 11-05-2024 Suzan Grit Tw.1-baton Sr 63,3  
Almere, NBTA 11-05-2024 Veronique Lemmen Tw.1-baton Sr 72,1  
Almere, NBTA 11-05-2024 Robin Driessen Tw.2-baton Sr 67,4  
Almere, NBTA 11-05-2024 Veronique Lemmen Tw.2-bato Sr 62,4  
Almere, NBTA 11-05-2024 Zoë, Isa Duo Twirl Jr 63,3  
Almere, NBTA 11-05-2024 Danaë Penninx Dance Twirl Pre 62,5  
Almere, NBTA 11-05-2024 Veronique Lemmen Dance Twirl Sr 64,2  
Almere, NBTA 11-05-2024 Sasha de Groot Art Solo Pre 61,5  
Almere, NBTA 11-05-2024 Ensemble D Dance Twirl Juv 63,1  
Almere, NBTA NK 11-05-2024 Rowie, Dominique Duo Show Twirl Sr 72,45 4e
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Danaë Penninx Tw.1-baton Pre 51,3  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Imke Rovers Tw.1-baton Jr 64,1  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Sasha de Groot Tw.1-baton Pre 55,6  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Robin Driessen Tw.1-baton Sr 66,2  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Suzan Grit Tw.1-baton Sr 63,6  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Dominique Joosten Tw.1-baton Sr 77,1  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Rowie Verbakel Tw.1-baton Sr 72,1  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Veronique Lemmen Tw.1-baton Sr 69,0  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Robin Driessen Tw.2-baton Sr 64,4  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Veronique Lemmen Tw.2-bato Sr 67,2  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Zoë, Isa Duo Twirl Jr 62,4  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Rowie, Dominique Duo Twirl Sr 72,9  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Danaë Penninx Dance Twirl Pre 61,3  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Veronique Lemmen Dance Twirl Sr 64,0  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Sasha de Groot Art Solo Pre 60,2  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Rowie, Dominique Duo DanceTwirl Sr 70,1  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Ensemble A Dance Twirl Sr 68,6  
Pijnacker, NBTA 21-04-2024 Rowie, Dominique Duo Show Twirl Sr 64,2  
Almere, NBTA NK 10-12-2023 Rowie, Dominique Duo Dance Twirl Sr   2e
Almere, NBTA 10-12-2023 Rowie Verbakel Tw. 1-baton Sr   24e
Almere, NBTA 10-12-2023 Robin Driessen Tw. 2-baton Sr   12e
Almere, NBTA 10-12-2023 Rowie, Dominique Duo Dance Twirl Sr   3e
Almere, NBTA 10-12-2023 Ensemble A Dance Twirl Sr   2e
Plovdiv (Bul), EK 6-8 okt 2023 Rowie, Dominique Duo Show Twirl Sr   3e
Maarssen, NBTA 24-09-2023 Suzan Grit Tw.1-baton Jr 63,7  
Maarssen, NBTA 24-09-2023 Dominique Joosten Tw.1-baton Sr 75,2  
Maarssen, NBTA 24-09-2023 Rowie Verbakel Tw.1-baton Sr 76,8  
Maarssen, NBTA 24-09-2023 Veronique Lemmen Tw.1-baton Jr 74,0  
Maarssen, NBTA 24-09-2023 Veronique Lemmen Tw.2-baton Jr 67,4  
Maarssen, NBTA 24-09-2023 Zoë, Isa Duo ShowTwirl Jr 65,3  
Maarssen, NBTA 24-09-2023 Rowie, Dominique Duo ShowTwirl Sr 76,0  
Maarssen, NBTA 24-09-2023 Cheyenne van Helvoort Kids Twirl Kids 6,7  
Maarssen, NBTA 24-09-2023 Danaë Penninx Kids Twirl Kids 6,7  
Maarssen, NBTA 24-09-2023 Evi Vliegenberg Kids Twirl Kids 7,5  
Maarssen, NBTA 24-09-2023 Kaylee van Helvoort Kids Twirl Kids 6,5  
Maarssen, NBTA 24-09-2023 Rowie, Dominique Duo DanceTwirl Sr 75,6  
Maarssen, NBTA 24-09-2023 Ensemble A Dance Twirl Sr 70,3  
Noordwijk, NBTA 23-09-2023 Rowie, Dominique Duo ShowTwirl Sr 77,2  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Imke Rovers Tw.1-baton Jr 62,3  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Sasha de Groot Tw.1-baton Pre 59,5  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Suzan Grit Tw.1-baton Jr 65,0  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Dominique Joosten Tw.1-baton Sr 73,5  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Rowie Verbakel Tw.1-baton Sr 72,6  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Veronique Lemmen Tw.1-baton Jr 68,6  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Veronique Lemmen Tw.2-baton Jr 65,2  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Zoë, Isa Duo ShowTwirl Jr 64,2  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Rowie, Dominique Duo ShowTwirl Sr 75,1  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Evi Vliegenberg Kids Twirl Kids 6,9  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Cheyenne van Helvoort Kids Twirl Kids 6,5  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Danaë Penninx Kids Twirl Kids 6,8  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Kaylee van Helvoort Kids Twirl Kids 6,3  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Rowie, Dominique Duo DanceTwirl Sr 70,4  
Alphen a/d Rijn, NBTA 17-09-2023 Ensemble A Dance Twirl Sr 68,3  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Imke Rovers Tw.1-baton Jr 58,8  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Sasha de Groot Tw.1-baton Pre 60,8  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Suzan Grit Tw.1-baton Jr 65,3  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Robin Driessen Tw.1-baton Sr 64,3  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Dominique Joosten Tw.1-baton Sr 70,9  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Rowie Verbakel Tw.1-baton Sr 75,0  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Veronique Lemmen Tw.1-baton Jr 67,9  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Veronique Lemmen Tw.2-baton Jr 64,6  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Robin Driessen Tw.2-baton Sr 69,7  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Zoë, Isa Duo ShowTwirl Jr 62,3  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Rowie, Dominique Duo ShowTwirl Sr 75,1  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Evi Vliegenberg Kids Twirl Kids 7,2  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Rowie, Dominique Duo DanceTwirl Sr 73,0  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Ensemble A Dance Twirl Sr 69,8  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Rowie, Dominique Duo ShowTwirl Sr 69,2  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Imke Rovers Tw.1-baton Jr 58,8  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Sasha de Groot Tw.1-baton Pre 60,8  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Suzan Grit Tw.1-baton Jr 65,3  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Robin Driessen Tw.1-baton Sr 64,3  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Dominique Joosten Tw.1-baton Sr 70,9  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Rowie Verbakel Tw.1-baton Sr 75,0  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Veronique Lemmen Tw.1-baton Jr 67,9  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Veronique Lemmen Tw.2-baton Jr 64,6  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Robin Driessen Tw.2-baton Sr 69,7  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Zoë, Isa Duo ShowTwirl Jr 62,3  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Rowie, Dominique Duo ShowTwirl Sr 75,1  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Evi Vliegenberg Kids Twirl Kids 7,2  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Rowie, Dominique Duo DanceTwirl Sr 73,0  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Ensemble A Dance Twirl Sr 69,8  
Helmond, NBTA 25-06-2023 Rowie, Dominique Duo ShowTwirl Sr 69,2  
Almere, NK NBTA 13-05-2023 Rowie, Dominique Duo ShowTwirl Sr 81,15 2e
Roosendaal, NBTA 16-04-2023 Sasha de Groot Tw.1-baton Jr 62,1  
Roosendaal, NBTA 16-04-2023 Suzan Grit Tw.1-baton Jr 60,1  
Roosendaal, NBTA 16-04-2023 Imke Rovers Tw.1-baton Jr 55,0  
Roosendaal, NBTA 16-04-2023 Veronique Lemmen Tw.1-baton Jr 73,0  
Roosendaal, NBTA 16-04-2023 Rowie Verbakel Tw.1-baton Sr 70,5  
Roosendaal, NBTA 16-04-2023 Dominique Joosten Tw.1-baton Sr 70,4  
Roosendaal, NBTA 16-04-2023 Veronique Lemmen Tw.2-baton Jr 59,6  
Roosendaal, NBTA 16-04-2023 Zoë / Isa ShowTwirl Jr 63,6  
Roosendaal, NBTA 16-04-2023 Rowie, Dominique ShowTwirl Sr 76,1  
Roosendaal, NBTA 16-04-2023 Rowie, Dominique Dance Twirl Sr 75,0  
Spijkenisse, NBTA 25-03-2023 Sasha de Groot Tw.1-baton Jr 63,2  
Spijkenisse, NBTA 25-03-2023 Imke Rovers Tw.1-baton Jr 62,5  
Spijkenisse, NBTA 25-03-2023 Veronique Lemmen Tw.1-baton Jr 70,0  
Spijkenisse, NBTA 25-03-2023 Dominique Joosten Tw.1-baton Sr 75,2  
Spijkenisse, NBTA 25-03-2023 Rowie Verbakel Tw.1-baton Sr 71,8  
Spijkenisse, NBTA 25-03-2023 Veronique Lemmen Tw.2-baton Jr 64,2  
Spijkenisse, NBTA 25-03-2023 Zoë / Isa ShowTwirl Jr 64,5  
Spijkenisse, NBTA 25-03-2023 Rowie, Dominique ShowTwirl Sr 73,6  
Spijkenisse, NBTA 25-03-2023 Rowie, Dominique DanceTwirl Sr 74,1  
Almere, NK 2023, 08-01-2023 Rowie, Dominique Duo ShowTwirl Sr   8e
Almere, NK 2023, 08-01-2023 Rowie Verbakel Tw.1-baton Ad   14e
Almere, NK 2023, 08-01-2023 Tamara Verbeek Tw.1-baton Ad   9e
Almere, NK 2023, 08-01-2023 Tamara Verbeek Dance Twirl Ad   8e
Almere, NK voorronde, 10-12-2022 Tamara Verbeek Tw.1-baton Ad   10e
Almere, NK voorronde, 10-12-2022 Rowie Verbakel Tw.1-baton Ad   11e
Almere, NK voorronde, 10-12-2022
Tamara Verbeek
Dance Twirl
Ad

12e
Almere, NK voorronde, 20-11-2022 Rowie / Dominique Duo ShowTwirl
Sr
70,85

Almere, NK voorronde, 19-11-2022 Robin Driessen Tw.1-baton Ad 66,55
Lignano Sabbiadoro (IT),
EK2022, 16-10-2022
Rowie / Dominique Show Twirl Sr
8e
Spijkenisse, NBTA 24-09-2022 Rowie / Dominique Show Twirl Sr 74,9

Zwijndrecht, NBTA 02-07-2022 Rowie / Dominique Show Twirl Sr 76,3

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Sasha de Groot
Tw.1-baton Je
56,9

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Suzan Grit
Tw.1-baton Ju
61,5

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Imke Rovers
Tw.1-baton Je
60,2

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Dominique Joosten
Tw.1-baton Ad
74.1

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Robin Driessen
Tw.1-baton Ad 64,6

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Rowie Verbakel
Tw.1-baton Ad 73,6

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Tamara Verbeek
Tw.1-baton Ad 73,7
Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Tessa Pekx
Tw.1-baton Sr
70,0

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Robin Driessen
Tw.2-baton Ad 65,4

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Zoë / Isa
Duo ShowTwirl Ju
59,2

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Rowie / Dominique
Duo ShowTwirl Sr
67,8

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Rowie Verbakel Super X-Strut Ad 66,5

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Tamara Verbeek Dance Twirl Ad 75,0

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Tessa Pekx
Dance Twirl Sr
71,8

Eindhoven, NBTA 19-06-2022 Rowie. Dominique Duo ShowTwirl Sr
74,0

Almere, NK NBTA 29-05-2022 Tamara Verbeek Tw.1-baton Ad 75,3
2e
Almere, NK NBTA 29-05-2022 Rowie Verbakel Tw.1-baton Ad 67,9
12e
Almere, NK NBTA 29-05-2022 Tamara Verbeek Dance Twirl Ad 70,9
11e
Almere, NK NBTA 28-05-2022 Rowie Verbakel Super X-Strut Ad 65,5
3e
Almere, NBTA 14-05-2022 Tamara Verbeek Dance Twirl Ad 75,6
Almere, NBTA 07-05-2022 Dominique Joosten Tw.1-baton Ad 71,4
Almere, NBTA 07-05-2022 Rowie Verbakel Tw.1-baton Ad 67,5
Almere, NBTA 07-05-2022 Tamara Verbeek Tw.1-baton Ad 73,7
Almere, NBTA 07-05-2022 Rowie, Dominique Duo Twirl Sr 68,2
Almere, NBTA 07-05-2022 Rowie Verbakel Super X-Strut Ad
68,0

Almere, NBTA 07-05-2022 Tamara Verbeek Dance Twirl Ad
75,0

Almere, NK NBTA 07-05-2022 Rowie, Dominique Show Twirl Sr 75,2
3e
Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Sasha de Groot Tw.1-baton Je 52,8

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Suzan Grit Tw.1-baton Ju 63,8

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Imke Rovers Tw.1-baton Je 64,5

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Dominique Joosten Tw. 1-baton Ad
70,5

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Robin Driessen Tw. 1-baton Ad
68,2

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Rowie Verbakel Tw. 1-baton Ad
75,1

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Tamara Verbeek Tw. 1-baton Ad
75,9

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Tessa Pekx Tw. 1-baton Sr
72,5

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Robin Driessen Tw. 2-baton Ad 63,9

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Zoë Vliegenberg / Isa Krijnen Duo Twirl Ju
59,3

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Rowie / Dominique Duo Twirl Sr
75,0

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Rowie Verbakel
Super X-Strut
Ad
65,6

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Tamara Verbeek Dance Twirl Ad
75,0

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Tessa Pekx Dance Twirl Sr
69,0

Roosendaal, NBTA 24-04-2022 Rowie / Dominique ShowTwirl Sr 71,3

Almere, NBTA 26-03-2022 Imke Rovers Tw. 1-baton Je
61,8
Almere, NBTA 26-03-2022 Robin Driessen Tw. 1-baton Ad
62,5
Almere, NBTA 26-03-2022 Dominique Joosten Tw. 1-baton Ad
67,1
Almere, NBTA 26-03-2022 Tessa Pekx Tw. 1-baton Sr
71,8
Almere, NBTA 26-03-2022 Rowie Verbakel Tw. 1-baton Ad
75,9
Almere, NBTA 26-03-2022 Tamara Verbeek Tw. 1-baton Ad
75,8
Almere, NBTA 26-03-2022 Robin Driessen Tw. 2-baton Ad
62,4
Almere, NBTA 26-03-2022 Rowie Verbakel Sup. X-Strut Ad
66,0
Almere, NBTA 26-03-2022 Rowie / Dominique Duo Twirl Sr
67,3
Almere, NBTA 26-03-2022 Rowie / Dominique Duo ShowTwirl Sr
74,7
Almere, NBTA 26-03-2022 Tessa Pekx Dance Twirl Sr
71,1
Almere, NBTA 26-03-2022 Tamara Verbeek Dance Twirl Ad
75,1
Helmond, NBTA 03-10-2021
Imke Rovers
Tw. 1-baton Je 56,6
Helmond, NBTA 03-10-2021
Veronique Lemmen
Tw. 1-baton Ju 67,8
Helmond, NBTA 03-10-2021
Tessa Pekx
Tw. 1-baton Sr 69,8  
Helmond, NBTA 03-10-2021
Dominique Joosten
Tw. 1-baton Ad 67,9  
Helmond, NBTA 03-10-2021
Robin Driessen
Tw. 1-baton Ad 62,2  
Helmond, NBTA 03-10-2021
Tamara Verbeek
Tw. 1-baton Ad 72,9  
Helmond, NBTA 03-10-2021
Rowie Verbakel
Tw. 1-baton Ad 70,8  
Helmond, NBTA 03-10-2021
Veronique Lemmen
Tw. 2-baton Ju 57,3  
Helmond, NBTA 03-10-2021
Robin Driessen
Tw. 2-baton Ad 63,0  
Helmond, NBTA 03-10-2021
Rowie Verbakel
Sup. X-Strut Ad 69,0  
Helmond, NBTA 03-10-2021
Rowie / Dominique
Duo Twirl Sr 63,1  
Helmond, NBTA 03-10-2021
Veronique Lemmen
Dance Twirl Je 62,2  
Helmond, NBTA 03-10-2021
Tessa Pekx
Dance Twirl Sr 69,4  
Helmond, NBTA 03-10-2021
Tamara Verbeek
Dance Twirl Ju 73,2  
Helmond, NBTA 03-10-2021
Rowie / Dominique
Duo ShowTwirl Sr 69,7  
Helmond, NBTA 03-10-2021
Small team dance A
Dance Twirl Sr 59,3  
Almere, NBTA 11-10-2020
Rowie Verbakel
Tw. 1-baton Ad 73,0  
Almere, NBTA 11-10-2020
Tamara Verbeek
Tw. 1-baton Ad 75,1  
Almere, NBTA 11-10-2020
Tessa Pekx
Tw. 1-baton Sr 72,4  
Almere, NBTA 11-10-2020
Veronique Lemmen
Tw. 1-baton Ju 70,6  
Almere, NBTA 11-10-2020
Rowie / Dominique
Duo Twirl Sr  
Almere, NBTA 11-10-2020
Imke Rovers
Dance Twirl Je 60,1  
Almere, NBTA 11-10-2020
Kaylee de Groot
Dance Twirl Je 62,8  
Almere, NBTA 11-10-2020
Veronique Lemmen
Dance Twirl Ju 70,6  
Almere, NBTA 11-10-2020
Tamara Verbeek
Dance Twirl Ad 74,3  
Almere, NBTA 11-10-2020
Tessa Pekx
Dance Twirl Sr 69,4  
Almere, NBTA 15-12-2019
Rowie / Dominique
Dance Twirl Sr
3e
Almere, NBTA 15-12-2019
Tessa Pekx
Dance Twirl Sr
5e
Almere, NBTA 15-12-2019
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr
8e
Almere, NBTA 14-12-2019
Ensemble A
Dance Twirl Sr
5e
Almere, NBTA 16-11-2019
Tessa Pekx
Dance Twirl Sr
2e
Almere, NBTA 16-11-2019
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr
4e
Almere, NBTA 16-11-2019
Tessa Pekx
1-baton Sr
20e
Almere, NBTA 16-11-2019
Dominique Joosten
1-baton Sr
32e
Roosendaal, NBTA 27-10-2019
Robin Driessen
1-baton Sr 65,5
Roosendaal, NBTA 27-10-2019
Dominique Joosten
1-baton Sr 69,1
Roosendaal, NBTA 27-10-2019
Tessa Pekx
1-baton Sr 70,9
Roosendaal, NBTA 27-10-2019
Rowie / Dominique
Duo Twirl Sr 71,4 +prom
Roosendaal, NBTA 27-10-2019
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 68,6
Roosendaal, NBTA 27-10-2019
Tessa Pekx
Dance Twirl Sr 75,4
Roosendaal, NBTA 27-10-2019
Ensemble A
Dance Twirl Sr 69,9
Roosendaal, NBTA 27-10-2019
Robin Driessen
Show Twirl Sr 67,8
Roosendaal, NBTA 27-10-2019
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 70,0
Helmond, NBTA 29-09-2019
Robin Driessen
1-baton Sr 65,2 +prom
Helmond, NBTA 29-09-2019
Dominique Joosten
1-baton Sr 68,3
Helmond, NBTA 29-09-2019
Tessa Pekx
1-baton Sr 72,3
Helmond, NBTA 29-09-2019
Rowie / Dominique
Duo Twirl Sr 70,1
Helmond, NBTA 29-09-2019
Kaylee de Groot
Dance Twirl Ju 61,9
Helmond, NBTA 29-09-2019
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 69,1
Helmond, NBTA 29-09-2019
Tessa Pekx
Dance Twirl Sr 72,1
Helmond, NBTA 29-09-2019
Ensemble A
Dance Twirl Sr 68,1
Helmond, NBTA 29-09-2019
Ensemble D
Dance Twirl Ju 62,0
Helmond, NBTA 29-09-2019
Robin Driessen
Show Twirl Sr 65,4
Helmond, NBTA 29-09-2019
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 71,2
Helmond, NBTA 30-06-2019
Robin Driessen
1-baton Sr 65,0 +prom
Helmond, NBTA 30-06-2019
Dominique Joosten
1-baton Sr 67,3
Helmond, NBTA 30-06-2019
Tessa Pekx
1-baton Sr 71,1 +prom
Helmond, NBTA 30-06-2019
Rowie / Dominique
Duo Twirl Sr 65,4
Helmond, NBTA 30-06-2019
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 66,4
Helmond, NBTA 30-06-2019
Tessa Pekx
Dance Twirl Sr 72,4 +prom
Helmond, NBTA 30-06-2019
Ensemble A
Dance Twirl Sr 67,4
Helmond, NBTA 30-06-2019
Ensemble D
Dance Twirl Ju 60,4
Helmond, NBTA 30-06-2019
Robin Driessen
Show Twirl Sr 63,9
Helmond, NBTA 30-06-2019
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 71,7
Hoofddorp, NBTA NK 25-05-2019
Robin Driessen
Show Twirl Sr

Hoofddorp, NBTA NK 25-05-2019
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr

Lelystad, NBTA 12-05-2019
Dominique Joosten
1-baton Sr 67,3
Lelystad, NBTA 12-05-2019
Tessa Pekx
1-baton Sr 71,4 +prom.
Lelystad, NBTA 12-05-2019
Rowie / Dominique
Duo Twirl Sr 66,1
Lelystad, NBTA 12-05-2019
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 68,3
Lelystad, NBTA 12-05-2019
Tessa Pekx
Dance Twirl Sr 69,7
Lelystad, NBTA 12-05-2019
Ensemble A
Dance Twirl Sr 70,5
Lelystad, NBTA 12-05-2019
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 75,0
Mijdrecht, NBTA 07-04-2019
Robin Driessen
1-baton Sr 61,2
Mijdrecht, NBTA 07-04-2019
Dominique Joosten
1-baton Sr 66,6
Mijdrecht, NBTA 07-04-2019
Tessa Pekx
1-baton Sr 69,2
Mijdrecht, NBTA 07-04-2019
Rowie / Dominique
Duo Twirl Sr 68,1
Mijdrecht, NBTA 07-04-2019
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 70,0
Mijdrecht, NBTA 07-04-2019
Tessa Pekx
Dance Twirl Sr 72,2 +prom.
Mijdrecht, NBTA 07-04-2019
Ensemble A
Dance Twirl Sr 69,6
Mijdrecht, NBTA 07-04-2019
Ensemble D
Dance Twirl Ju 62,4
Mijdrecht, NBTA 07-04-2019
Robin Driessen
Show Twirl Sr 61,9
Mijdrecht, NBTA 07-04-2019
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 75,2
Maarssen, NBTA 24-03-2019
Dominique Joosten
1-baton Sr 67,3
Maarssen, NBTA 24-03-2019
Tessa Pekx
1-baton Sr 67,4
Maarssen, NBTA 24-03-2019
Rowie / Dominique
Duo Twirl Sr 68,6
Maarssen, NBTA 24-03-2019
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 68,2
Maarssen, NBTA 24-03-2019
Tessa Pekx
Dance Twirl Sr 70,4
Maarssen, NBTA 24-03-2019
Ensemble A
Dance Twirl Sr 68,4
Maarssen, NBTA 24-03-2019
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 69,3
Almere, NK NBTA 15/16-12-2018
Tessa Pekx
1-baton Jr 67,4
Almere, NK NBTA 15/16-12-2018
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 68,2
Almere, NK NBTA 16-12-2018
Ensemble A
Dance Twirl Sr 68,4
Hoofddorp, NBTA 24-11-2018
Tessa Pekx
1-baton Jr 71,3 12e
Hoofddorp, NBTA 24-11-2018
Tessa Pekx
Dance Twirl Jr 67,7 68,9
Hoofddorp, NBTA 24-11-2018
Dominique Joosten
1-baton Sr 66,3 66,7
Hoofddorp, NBTA 24-11-2018
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 75,7 75,0 7e
Roosendaal, NBTA 21-10-2018
Robin Driessen
1-baton Sr 63,7
Roosendaal, NBTA 21-10-2018
Dominique Joosten
1-baton Sr 70,7
Roosendaal, NBTA 21-10-2018
Tessa Pekx
1-baton Jr 69,4
Roosendaal, NBTA 21-10-2018
Rowie / Dominique
Dance Twirl Sr 68,0
Roosendaal, NBTA 21-10-2018
Tessa Pekx
Dance Twirl Jr 70,2
Roosendaal, NBTA 21-10-2018
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 67,0
Roosendaal, NBTA 21-10-2018
Ensemble A
Dance Twirl Sr 68,6
Roosendaal, NBTA 21-10-2018
Robin Driessen
Show Twirl Sr 64,0
Roosendaal, NBTA 21-10-2018
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 77,7
Kroatië, EK NBTA 11/14-10-2018
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr
8e
Leimuiden, NBTA 07-10-2018
Tessa Pekx
1-baton Jr 67,3
Leimuiden, NBTA 07-10-2018
Dominique Joosten
1-baton Sr 62,0
Leimuiden, NBTA 07-10-2018
Rowie / Dominique
Dance Twirl Sr 64,9
Leimuiden, NBTA 07-10-2018
Tessa Pekx
Dance Twirl Jr 66,5
Leimuiden, NBTA 07-10-2018
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 64,7
Leimuiden, NBTA 07-10-2018
Ensemble A
Dance Twirl Sr 68,6
Leimuiden, NBTA 07-10-2018
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 75,3
Noordwijk, NBTA 30-09-2018
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 75,3 2e
Helmond, NBTA 23-09-2018
Dominique Joosten
1-baton Sr 68,7
Helmond, NBTA 23-09-2018
Tessa Pekx
1-baton Jr 71,3
Helmond, NBTA 23-09-2018
Rowie / Dominique
Dance Twirl Sr 65,4
Helmond, NBTA 23-09-2018
Tessa Pekx
Dance Twirl Jr 68,2
Helmond, NBTA 23-09-2018
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 68,7
Helmond, NBTA 23-09-2018
Ensemble A
Dance Twirl Sr 66,1
Helmond, NBTA 23-09-2018
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 74,6
Maarssen, NBTA 09-09-2018
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 77,2 1e
Helmond, NBTA 24-06-2018
Tessa Pekx
1-baton Jr 65,4
Helmond, NBTA 24-06-2018
Rowie / Dominique
Dance Twirl Sr 65,6
Helmond, NBTA 24-06-2018
Tessa Pekx
Dance Twirl Jr 63,4
Helmond, NBTA 24-06-2018
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 69,3
Helmond, NBTA 24-06-2018
Ensemble A
Dance Twirl Sr 67,1
Helmond, NBTA 24-06-2018
Robin Driessen
Show Twirl Sr 64,3
Helmond, NBTA 24-06-2018
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 73,6
Alphen a/d Rijn, NBTA 13-05-2018
Tessa Pekx
1-baton Jr 68,3
Alphen a/d Rijn, NBTA 13-05-2018
Rowie / Dominique
Duo Twirling Sr 65,9
Alphen a/d Rijn, NBTA 13-05-2018
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 68,7
Alphen a/d Rijn, NBTA 13-05-2018
Tessa Pekx
Dance Twirl Jr 66,3
Alphen a/d Rijn, NBTA 13-05-2018
Ensemble A
Dance Twirl Sr 65,6
Alphen a/d Rijn, NBTA 13-05-2018
Robin Driessen
Show Twirl Sr 61,4
Alphen a/d Rijn, NBTA 13-05-2018
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 70,0
Vlijmen, NBTA 14-04-2018
Tessa Pekx
1-baton Jr 70,1
Vlijmen, NBTA 14-04-2018
Robin Driessen
Show Twirl Sr 64,5
Vlijmen, NBTA 14-04-2018
Tessa Pekx
Show Twirl Jr 70,8
Vlijmen, NBTA 14-04-2018
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 73,1
Vlijmen, NBTA 14-04-2018
Ensemble A
Dance Twirl Sr 67,7
Vlijmen, NBTA 14-04-2018
Dominique Joosten
Dance Twirl Sr 69,3
Almere, NBTA 10-03-2018 NK
Tessa Pekx
Show Twirl Jr
5e
Almere, NBTA 10-03-2018 NK
Dominique Joosten
Show Twirl Sr
12e
Almere, NBTA 10-03-2018 NK
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr
3e
Waalwijk, KNMO 24-02-2018
Minke / Tessa
Show Twirl Jr 78,15
Waalwijk, KNMO 24-02-2018
Tessa Pekx
Show Twirl Jr 76,1
Waalwijk, KNMO 24-02-2018
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 76,95
Meppel, KNMO 9-12-2017 NK
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 73,15 2e
Meppel, KNMO 9-12-2017 NK
Team B
AP  Sr  82,1 3e
Waalwijk, BBM 4,5-11-2017 BK
Team B
AP Sr 81,0
Waalwijk, BBM 4,5-11-2017 BK
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 75,3
Waalwijk, BBM 4,5-11-2017 BK
Tessa Pekx
Show Twirl Jr 71,5
Almere, NBTA, 5/8-10-2017 EK
Minke / Tessa
Show Twirl Jr
10e
Meppel, KNMO 9-12-2017 NK
Minke / Tessa 
Show Twirl Jr  72,55 NK
Meppel, KNMO 9-12-2017 NK
Tessa Pekx
Show Twirl Jr 68,65 2e
Waalwijk, BBM 4,5-11-2017 BK
Jannah / Laura
Show Twirl Jr 66,7
Waalwijk, BBM 4,5-11-2017 BK
Minke / Tessa
Show Twirl Jr 76,3 Kamp.
Waalwijk, BBM 4,5-11-2017 BK
Amy Vermeulen
SP J2 7,6 5e
Waalwijk, BBM 4,5-11-2017 BK
Lotte van de Sande
SP J1 7,6 4e
Waalwijk, BBM 4,5-11-2017 BK
Janne / Janske
Show Twirl J3 66,4 Kamp.
Ede, NBTA, 14-10-2017
Dominique Joosten
Show Twirl Sr 64,7
Ede, NBTA, 14-10-2017
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 64,5
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Lotte van de Sande
SP J1 6,7
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Dominique Joosten
Show Twirl Sr 69,5
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Minke / Tessa
Show Twirl Jr 76,3
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Lynn Wijgerse
SP J1 7,0
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Kaylee de Groot
SP J1 7,0
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Amy Vermeulen
SP J2 7,5
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Robin Driessen
Show Twirl Jr 60,9
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Tessa Pekx
Show Twirl Jr 74,2
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Jannah / Laura
Show Twirl Jr 70,4
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Dominique Joosten
Show Twirl Sr 69,5
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Team B
AP Sr 84,4
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Rowie / Dominique
Show Twirl Sr 72,0
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Janne / Janske
Show Twirl J3 73,5
Waalwijk, BBM, 17-09-2017
Imke Rovers
SP J1 6,5
Vlijmen, BBM, 21-05-2017
Kaylee de Groot
SP J1 7,2
Vlijmen, BBM, 21-05-2017
Lotte van de Sande
SP J2 8,0 1e
Vlijmen, BBM, 21-05-2017
Amy Vermeulen
SP J2 7,0
Vlijmen, BBM, 21-05-2017
Jannah / Laura
Show Twirl Jr 68,0
Vlijmen, BBM, 21-05-2017
Team B
AP Sr 84,4
Vlijmen, BBM, 21-05-2017
Imke Rovers
SP J1 7,3












Almere, NBTA, 11-03-2017 NK
Tessa Pekx
Show Twirl Jr
6e
Almere, NBTA, 11-03-2017 NK
Dominique / Rowie
Show Twirl Sr
4e
Almere, NBTA, 11-03-2017 NK
Minke / Tessa
Show Twirl Jr
2e
Almere, NBTA 10-03-2018 NK
Tessa Pekx
Show Twirl Jr
5e
Brielle, NBTA, 18-02-2017
Minke / Tessa
Show Twirl Jr 75,3
Brielle, NBTA, 18-02-2017
Tessa Pekx
Show Twirl Jr 66,5
Brielle, NBTA, 18-02-2017
Team B
Dance Twirl Sr 64,1
Brielle, NBTA, 18-02-2017
Dominique / Rowie
Show Twirl Sr 68,5
Brielle, NBTA, 18-02-2017
Jannah / Laura
Show Twirl Jr 66,6
Show Twirl.Oedenrode, 16-10-2016
Tessa Pekx
Show Twirl Jr 67,0
Show Twirl.Oedenrode, 16-10-2016
Team B
Show Twirl Sr 80,0
Show Twirl.Oedenrode, 16-10-2016
Minke / Tessa
Show Twirl Jr 71,1
Helmond, 11-09-2016
Tessa Pekx
Show Twirl Jr 65,6
Helmond, 11-09-2016
Minke / Tessa
Show Twirl Jr 67,2
Helmond, 11-09-2016
Dominique / Rowie
Show Twirl Sr 72,4
Helmond, 11-09-2016
Minke / Tessa
Show Twirl Jr 67,2
Helmond, 11-09-2016
Team B
Dance Twirl Sr 63,8
Nuenen, 25-06-2016
Tessa Pekx
Show Twirl Jr 70,8
Nuenen, 25-06-2016
Minke / Tessa
Show Twirl Jr 71,3
Nuenen, 25-06-2016
Dominique / Rowie
Show Twirl Sr 70,8
Waalwijk, 11-06-2016
Dominique / Rowie
Show Twirl Sr 70,1
Hoofddorp, 19-03-2016 NK
Jannah van Hout
Show Twirl

7e
Hoofddorp, 19-03-2016 NK
Kim / Sanne
Show Twirl

4e
Hoofddorp, 19-03-2016 NK
Dominique / Rowie
Show Twirl

4e
Hoofddorp, 19-03-2016 NK
MSB Groep A
Show Twirl

4e
Waalwijk, 18-10-2015
Jannah van Hout
Acc.
71,5
Waalwijk, 18-10-2015
Kim / Sanne
Acc.
75,0
Waalwijk, 18-10-2015
Dominique / Rowie
Acc.
68,0
Waalwijk, 18-10-2015
MSB Groep A
Acc.
63,7
Italië, 2,3,4-10-2015 EK
Minke Coort
Acc.

21e
Italië, 2,3,4-10-2015 EK
Minke / Tessa
Acc.

8e
Nijkerk, 12-09-2015
Minke / Tessa
Acc.
73,3
Nijkerk, 12-09-2015
Dominique / Rowie
Acc.
67,7
Nijkerk, 12-09-2015
Tessa Pekx
Acc.
67,6
Nijkerk, 12-09-2015
Minke Coort
Acc.
72,7
Barneveld, 20-06-2015
Jannah van Hout
Acc.
66,6
Barneveld, 20-06-2015
Minke Coort
Acc.
71,6
Barneveld, 20-06-2015
Tessa Pekx
Acc.
72,0
Barneveld, 20-06-2015
Kim / Sanne
Acc.
65,9
Barneveld, 20-06-2015
Minke / Tessa
Acc.
75,2
Barneveld, 20-06-2015
Dominique / Rowie
Acc.
72,2
Almere, 07-03-2015 NK
Jannah van Hout
Acc.

6e
Almere, 07-03-2015 NK
Minke Coort
Acc.

2e
Almere, 07-03-2015 NK
Tessa Pekx
Acc.

4e
Almere, 07-03-2015 NK
Minke / Tessa
Acc.

1e
Leiden, 26-10-2014
Jannah van Hout
Acc.
65,7
Leiden, 26-10-2014
Minke Coort
Acc.
71,7
Leiden, 26-10-2014
Tessa Pekx
Acc.
68,2
Leiden, 26-10-2014
Wendy / Leona
Acc.
68,3
Leiden, 26-10-2014
Dominique / Rowie
Acc.
73,0
Leiden, 26-10-2014
Minke / Tessa
Acc.
75,0
Kroatië, 4,5,6-10-2014 EK
Sanne Jansen
Acc.

6e
Kroatië, 4,5,6-10-2014 EK
Minke Coort
Acc.

7e
Kroatië, 4,5,6-10-2014 EK
Kim Tielemans
Acc.

15e
Kroatië, 4,5,6-10-2014 EK
Minke / Tessa
Acc.

4e
Kroatië, 4,5,6-10-2014 EK
Dominique / Rowie
Acc.

14e
Kroatië, 4,5,6-10-2014 EK
Benthe / Fenne
Acc.

12e
Kroatië, 4,5,6-10-2014 EK
Groep B
Acc.

3e
Nijkerk, 13-09-2014
Kim Tielemans
Acc.
73,9
Nijkerk, 13-09-2014
Sanne Jansen
Acc.
71,7
Nijkerk, 13-09-2014
Minke Coort
Acc.
75,0
Nijkerk, 13-09-2014
Tessa Pekx
Acc.
70,9
Nijkerk, 13-09-2014
Minke / Tessa
Acc.
78,6
Nijkerk, 13-09-2014
Dominique / Rowie
Acc.
75,0
Nijkerk, 13-09-2014
Benthe / Fenne
Acc.
71,4
Nijkerk, 13-09-2014
Wendy / Leona
Acc.
67,2
Nijkerk, 13-09-2014
MSB Groep B
Acc.
71,2
Barneveld, 21-06-2014
Kim Tielemans
Acc.
74,4
Barneveld, 21-06-2014
Minke Coort
Acc.
75,4
Barneveld, 21-06-2014
Minke / Tessa
Acc.
71,5
Barneveld, 21-06-2014
Dominique / Rowie
Acc.
67,0
Barneveld, 21-06-2014
Benthe / Fenne
Acc.
68,8
Barneveld, 21-06-2014
MSB Groep B
Acc.
72,4
Den Haag, 15-03-2014 NK
Kim Tielemans
Acc.

3e
Den Haag, 15-03-2014 NK
Minke Coort
Acc.

2e
Den Haag, 15-03-2014 NK
Sanne Jansen
Acc.

4e
Den Haag, 15-03-2014 NK
Jannah van Hout
Acc.

3e
Den Haag, 15-03-2014 NK
Benthe / Fenne
Acc.

4e
Den Haag, 15-03-2014 NK
Minke / Tessa
Acc.

1e
Den Haag, 15-03-2014 NK
Dominique / Rowie
Acc.

5e
Den Haag, 15-03-2014 NK
Joyce / Wendy
Acc.

4e
Den Haag, 15-03-2014 NK
MSB Groep B
Acc.

1e
Den Haag, 15-03-2014 NK
MSB Team C
Acc.

5e
Den Haag, 15-03-2014 NK
MSB kwartet A
Acc.

2e
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
Jantine Vereijken
RhTw
67,7
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
Kim Tielemans
Acc.
71,8 Prom.
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
Minke Coort
Acc.
76,0
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
Sanne Jansen
Acc.
68,4
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
Romy van den Heuvel
Acc.
65,1
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
Jannah van Hout
Acc.
68,2
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
Janne van Bommel
Acc.
66,6
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
Benthe / Fenne
Acc.
70,0
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
Minke / Tessa
Acc.
76,1
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
Dominique / Rowie
Acc.
72,6
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
Joyce / Wendy
Acc.
69,5
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
MSB Groep B
Acc.
70,7
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
MSB Team C
Acc.
67,5
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
MSB kwartet A
Acc.
75,5
Noorwegen, 4,5,6-10-2013 EK
Minke / Tessa
Acc.
5e
Noorwegen, 4,5,6-10-2013 EK
Minke Coort
Acc.
6e
Alphen a/d Rijn, 15-09-2013
Minke / Tessa
Acc.
75,3.
Alphen a/d Rijn, 20-10-2013
Minke Coort
Acc.
75,5
Barneveld, 15-06-2013
Minke / Tessa
Acc.
73,0
Barneveld, 15-06-2013
Minke Coort
Acc.
76,5
Nuenen, 01-06-2013
Jantine Vereijken
RhTw
68,9
Nuenen, 01-06-2013
Kim Tielemans
Acc.
69,0
Nuenen, 01-06-2013
Minke Coort
Acc.
70,6
Nuenen, 01-06-2013
Sanne Jansen
Acc.
65,6
Nuenen, 01-06-2013
Romy van den Heuvel
Acc.
65,0
Nuenen, 01-06-2013
Jannah van Hout
Acc.
66,5
Nuenen, 01-06-2013
Janne van Bommel
Acc.
65,5
Nuenen, 01-06-2013
Benthe / Fenne
Acc.
69,8
Nuenen, 01-06-2013
Minke / Tessa
Acc.
72,7
Nuenen, 01-06-2013
Dominique / Rowie
Acc.
71,3
Nuenen, 01-06-2013
Joyce / Wendy
Acc.
68,7
Nuenen, 01-06-2013
MSB Groep B
Acc.
70,0
Nuenen, 01-06-2013
MSB Team C
Acc.
64,8
Nuenen, 01-06-2013
MSB kwartet A
Acc.
73,2
Vlijmen, 20-04-2013
Jantine Vereijken
RhTw
67,4
Vlijmen, 20-04-2013
Kim Tielemans
Acc.
68,6
Vlijmen, 20-04-2013
Minke Coort
Acc.
74,5
Vlijmen, 20-04-2013
Sanne Jansen
Acc.
65,5
Vlijmen, 20-04-2013
Jannah van Hout
Acc.
67,8 1e
Vlijmen, 20-04-2013
Janne van Bommel
Acc.
65,4
Vlijmen, 20-04-2013
Minke / Tessa
Acc.
73,4
Vlijmen, 20-04-2013
Dominique / Rowie
Acc.
70,8 Prom.
Vlijmen, 20-04-2013
Joyce / Wendy
Acc.
69,4
Vlijmen, 20-04-2013
MSB kwartet A
Acc.
70,1 Prom.
Den Haag, 16-03-2013 NK
Sanne Janssen
Acc.
68,05 6e
Den Haag, 16-03-2013 NK
Romy van den Heuvel
Acc.
67,00 5e
Den Haag, 16-03-2013 NK
Minke Coort
Acc.
76,1 NK
Den Haag, 16-03-2013 NK
Kim Tielemans
Acc.
72,05 2e
Den Haag, 16-03-2013 NK
Minke / Tessa
Acc.
75,6 NK
Lommel (B), 02-03-2013
Sanne Janssen
Acc.
81,2 2e
Lommel (B), 02-03-2013
Romy van den Heuvel
Acc.
82,5 1e
Lommel (B), 02-03-2013
Jannah van Hout
Acc.
80,15 3e
Lommel (B), 02-03-2013
Minke Coort
Acc.
82,85 3e
Lommel (B), 02-03-2013
Kim Tielemans
Acc.
83,25 2e
Oss, 15-12-2012 NK
Sanne Janssen
Acc.
66,0 3e
Oss, 15-12-2012 NK
Romy van den Heuvel
Acc.
68,5 NK
Oss, 15-12-2012 NK
Jannah van Hout
Acc.
66,4 2e
Oss, 15-12-2012 NK
Minke Coort
Acc.
75,3 NK
Oss, 15-12-2012 NK
Kim Tielemans
Acc.
69,0 NK
Oss, 15-12-2012 NK
Jantine Vereijken
A


Waalwijk, 17,18-11-2012 BK
Sanne Janssen
Acc.
64,0 4e
Waalwijk, 17,18-11-2012 BK
Romy van den Heuvel
Acc.
66,3 BK
Waalwijk, 17,18-11-2012 BK
Jannah van Hout
Acc.
65,0 3e
Waalwijk, 17,18-11-2012 BK
Minke Coort
Acc.
74,65 BK
Waalwijk, 17,18-11-2012 BK
Kim Tielemans
Acc.
68,3 BK
Waalwijk, 17,18-11-2012 BK
Jantine Vereijken
A
74,75 6e
Waalwijk, 17,18-11-2012 BK
Minke / Tessa
Acc.
71,1 BK
Meijel, 4-11-2012
Minke / Tessa
Acc.
72,8 Prom.
Waalwijk, 27-10-2012
Jantine Vereijken
A
75,1
Arnhem, 21-10-2012
Jantine Vereijken
A
75,2
Frankrijk, 5,6,7-10-2012 EK
Kim Tielemans
Acc.

11e
Frankrijk, 5,6,7-10-2012 EK
Benthe / Fenne
Acc.

15e
Bakel, 7-10-2012
Sanne Janssen
Acc.
70,5
Bakel, 7-10-2012
Romy van den Heuvel
Acc.
67,5
Bakel, 7-10-2012
Jannah van Hout
Acc.
66,6
Bakel, 7-10-2012
Janne van Bommel
Acc.
65,8
Bakel, 7-10-2012
Minke Coort
Acc.
74,8
Bakel, 7-10-2012
Dominique / Kaylee
Acc.
64,9
Eindhoven, 24-6-2012
Kim Tielemans
Acc.
68,5
Eindhoven, 24-6-2012
Benthe / Fenne
Acc.
71,0
Eindhoven, 24-6-2012
Minke Coort
Acc.
73,8
Eindhoven, 24-6-2012
Dominique / Kaylee
Acc.
67,3
Volendam, 17-6-2012
Jantine Vereijken
A
75,2
Waalwijk, 10-6-2012
Sanne Janssen
Acc.
68,0
Waalwijk, 10-6-2012
Romy van den Heuvel
Acc.
66,5
Waalwijk, 10-6-2012
Jannah van Hout
Acc.
65,0
Waalwijk, 10-6-2012
Janne van Bommel
Acc.
64,5
Waalwijk, 10-6-2012
Minke Coort
Acc.
72,6
Waalwijk, 10-6-2012
Kim Tielemans
Acc.
68,8
Waalwijk, 10-6-2012
Jantine Vereijken
A
77,7
Waalwijk, 10-6-2012
Benthe / Fenne
Acc.
70,5
Waalwijk, 10-6-2012
Minke / Tessa
Acc.
68,8
Hardinxveld-G’dam, 12-5-2012
Kim Tielemans
Acc.
69,5
Hardinxveld-G’dam, 12-5-2012
Benthe / Fenne
Acc.
62,8
Hardinxveld-G’dam, 12-5-2012
Minke Coort
Acc.
70,9
Hardinxveld-G’dam, 12-5-2012
Dominique / Kaylee
Acc.
65,4
Den Haag, 24-3-2012 NK
Sanne Janssen
Acc.
66,0 2e
Den Haag, 24-3-2012 NK
Kim Tielemans
Acc.
70,9 2e
Den Haag, 24-3-2012 NK
Minke Coort
Acc.
72,5 2e
Den Haag, 24-3-2012 NK
Dominique / Kaylee
Acc.
68,35 5e
Den Haag, 24-3-2012 NK
Benthe / Fenne
Acc.
71,5 2e
Den Haag, 24-3-2012 NK
C_groep
Acc.
68,5 NK
Den Haag, 24-3-2012 NK
B_groep
Acc.
70,25 4e
Den Haag, 24-3-2012 NK
A_groep
Acc.
75,55 3e
Meijel, 4-3-2012
A_groep
Acc.
55,0
Meijel, 4-3-2012
Kim Tielemans
Acc.
55,0
Meijel, 4-3-2012
C_groep
Acc.
50,0
Meijel, 4-3-2012
Romy van den Heuvel
Acc.
25,0
Meijel, 4-3-2012
B_groep
Acc.
80,0
Meijel, 4-3-2012
FreeShow Twirlyle


67,0
Meijel, 4-3-2012
VerenigingShow Twirlotaal




Oss, 14-1-2012 NK
Sanne Janssen
Acc.
64,4 NK
Oss, 14-1-2012 NK
Kim Tielemans
Acc.
70,5 NK
Oss, 14-1-2012 NK
Dominique / Kaylee
Acc.
66,55 NK
Oss, 14-1-2012 NK
C_groep
Acc.
62,15 NK
Almere, 3-12-2011 NK
Jantine Vereijken
A
72,2
Waalwijk, 20-11-2011 BK
Sanne Janssen
Acc.
64,3
Waalwijk, 20-11-2011 BK
Minke Coort
Acc.
73,6 BK
Waalwijk, 20-11-2011 BK
Romy van den Heuvel
Acc.
69,1
Waalwijk, 20-11-2011 BK
Dana van de Kimmenade
Acc.
69,8
Waalwijk, 20-11-2011 BK
Kim Tielemans
Acc.
70,5
Waalwijk, 20-11-2011 BK
Jantine Vereijken
A
72,7
Waalwijk, 20-11-2011 BK
Benthe / Fenne
Acc.
68,5 BK
Waalwijk, 20-11-2011 BK
Dominique / Kaylee
Acc.
66,3
Waalwijk, 20-11-2011 BK
C_groep
Acc.
61,65 BK
Waalwijk, 20-11-2011 BK
B_groep
Acc.
70,5 BK
Waalwijk, 20-11-2011 BK
A_groep
Acc.
76,6
Someren, 6-11-2011
Sanne Janssen
Acc.
65,4
Someren, 6-11-2011
Minke Coort
Acc.
71,3
Someren, 6-11-2011
Romy van den Heuvel
Acc.
66,2
Someren, 6-11-2011
Dana van de Kimmenade
Acc.
66,0
Someren, 6-11-2011
Kim Tielemans
Acc.
67,2
Someren, 6-11-2011
Jantine Vereijken
A
72,2
Someren, 6-11-2011
Benthe / Fenne
Acc.
67,8
Someren, 6-11-2011
Dominique / Kaylee
Acc.
66,2
Someren, 6-11-2011
C_groep
Acc.
68,0
Someren, 6-11-2011
B_groep
Acc.
71,3
Someren, 6-11-2011
A_groep
Acc.
79,8
Engeland, 2-10-2011 EK
Minke Coort
Acc.

2e
Engeland, 2-10-2011 EK
Britt / Rosan
Acc.

11e
Maastricht, 25-9-2011
Sanne Janssen
Acc.
64,0
Maastricht, 25-9-2011
Minke Coort
Acc.
67,7
Maastricht, 25-9-2011
Romy van den Heuvel
Acc.
66,1
Maastricht, 25-9-2011
Dana van de Kimmenade
Acc.
64,6
Maastricht, 25-9-2011
Kim Tielemans
Acc.
64,3
Maastricht, 25-9-2011
Jantine Vereijken
A
78,4 Prom.
Maastricht, 25-9-2011
Benthe / Fenne
Acc.
70,3
Maastricht, 25-9-2011
Dominique / Kaylee
Acc.
65,1
Maastricht, 25-9-2011
C_groep
Acc.
62,4
Maastricht, 25-9-2011
B_groep
Acc.
71,8 Prom.
Maastricht, 25-9-2011
A_groep
Acc.
75,1
Bakel, 26-6-2011
Sanne Janssen
Acc.
232
Bakel, 26-6-2011
Minke Coort
Acc.
257
Bakel, 26-6-2011
Kim Tielemans
Acc.
225
Bakel, 26-6-2011
Dominique / Kaylee
Acc.
213
Bakel, 26-6-2011
B_groep
Acc.
240
Bakel, 26-6-2011
Jantine Vereijken
A
71,6
Bakel, 26-6-2011
A_groep
Acc.
80,35
Soesterberg, 5-6-2011
Minke Coort
Acc.
67,6
Soesterberg, 5-6-2011
Britt / Rosan
Acc.
66,4
Hardinxveld-G’dam, 14-5-2011
Minke Coort
Acc.
69,1
Hardinxveld-G’dam, 14-5-2011
Britt / Rosan
Acc.
63,7
Waalwijk, 26-3-2011 NK
Minke Coort
Acc.
70,2
Waalwijk, 26-3-2011 NK
Dominique / Kaylee
Acc.
67,85 2e
Waalwijk, 26-3-2011 NK
Britt / Rosan
Acc.
69,2 5e
Waalwijk, 26-3-2011 NK
Benthe / Fenne / Rowie
Acc.
68,65 2e
Waalwijk, 26-3-2011 NK
C_groep
Acc.
64,65 NK
Waalwijk, 26-3-2011 NK
B_groep
Acc.
69,65 NK
Waalwijk, 26-3-2011 NK
A_groep
Acc.
77,6
Kaatsheuvel, 13-2-2011
A_groep
Acc.
100
Kaatsheuvel, 13-2-2011
Minke Coort
Acc.
55,0
Kaatsheuvel, 13-2-2011
C_groep
Acc.
55
Kaatsheuvel, 13-2-2011
Jantine Vereijken
A
45,0
Kaatsheuvel, 13-2-2011
B_groep
Acc.
88,0
Kaatsheuvel, 13-2-2011
FreeShow Twirlyle


65,0
Kaatsheuvel, 13-2-2011
VerenigingShow Twirlotaal



4e
Waalwijk, 21-11-2010 BK
Dana van de Kimmenade
Acc.
81,0 3e
Waalwijk, 21-11-2010 BK
Kim Tielemans
Acc.
78,0 4e
Waalwijk, 21-11-2010 BK
Robin Driessen
A
77,1
Waalwijk, 21-11-2010 BK
Minke Coort
Acc.
82,5 2e
Waalwijk, 21-11-2010 BK
Jantine Vereijken
A
86,0 2e
Waalwijk, 21-11-2010 BK
Britt / Rosan
Acc.
79,4 5e
Waalwijk, 21-11-2010 BK
Benthe / Fenne / Rowie
Acc.
83,4 2e
Waalwijk, 21-11-2010 BK
C_groep
Acc.
81,76 BK
Waalwijk, 21-11-2010 BK
B_groep
Acc.
82,6 2e
Waalwijk, 21-11-2010 BK
A_groep
Acc.
87,05 BK
Haps, 30-10-2010
Dana van de Kimmenade
Acc.
78,6
Haps, 30-10-2010
Kim Tielemans
Acc.
79,3
Haps, 30-10-2010
Robin Driessen
A
81,1
Haps, 30-10-2010
Minke Coort
Acc.
80,4
Haps, 30-10-2010
Jantine Vereijken
A
84,4
Haps, 30-10-2010
Dominique / Kaylee
Acc.
80,0
Haps, 30-10-2010
C_groep
Acc.
81,96
Haps, 30-10-2010
B_groep
Acc.
83,35
Haps, 30-10-2010
A_groep
Acc.
81,35
Veghel, 3-10-2010
Dana van de Kimmenade
Acc.
77,5
Veghel, 3-10-2010
Kim Tielemans
Acc.
74,0
Veghel, 3-10-2010
Robin Driessen
A
73,15
Veghel, 3-10-2010
Minke Coort
Acc.
78,0
Veghel, 3-10-2010
Anita Leenders
A
74,75
Veghel, 3-10-2010
Jantine Vereijken
A
81,75
Veghel, 3-10-2010
Dominique / Kaylee
Acc.
81,8
Veghel, 3-10-2010
Britt / Rosan
Acc.
73,0
Veghel, 3-10-2010
C_groep
Acc.
78,66
Veghel, 3-10-2010
B_groep
Acc.
81,77
Veghel, 3-10-2010
A_groep
Acc.
79,5
Bakel, 27-6-2010
Dana van de Kimmenade
Acc.
77,8
Bakel, 27-6-2010
Kim Tielemans
Acc.
80,2
Bakel, 27-6-2010
Robin Driessen
A
78,4
Bakel, 27-6-2010
Minke Coort
Acc.
83,0
Bakel, 27-6-2010
Anita Leenders
A
76,8
Bakel, 27-6-2010
Jantine Vereijken
A
84,0
Bakel, 27-6-2010
Dominique / Kaylee
Acc.
80,8
Bakel, 27-6-2010
Britt / Rosan
Acc.
82,4
Bakel, 27-6-2010
Benthe / Fenne / Rowie
Acc.
82,6
Bakel, 27-6-2010
B_groep
Acc.
80,17
Den Bosch, 19-12-2009 NK
Jantine / Saskia
B
81,8 3e
Den Bosch, 19-12-2009 NK
C_groep
B
84,0 NK
Almere, 12-12-2009 NK
Minke Coort
A
81,53 4e
Almere, 12-12-2009 NK
Benthe / Fenne / Rowie
B
81,0 NK
Waalwijk, 21/22-11-2009 BK
Dana van de Kimmenade
B
79,0 3e
Waalwijk, 21/22-11-2009 BK
Kim Tielemans
B
80,2 2e
Waalwijk, 21/22-11-2009 BK
Minke Coort
A
84,15 2e
Waalwijk, 21/22-11-2009 BK
Dominique / Kaylee
B
80,0 2e
Waalwijk, 21/22-11-2009 BK
Britt / Rosan
B
76,8
Waalwijk, 21/22-11-2009 BK
Benthe / Fenne / Rowie
B
80,1 3e
Waalwijk, 21/22-11-2009 BK
Jantine / Saskia
B
83,35 BK
Waalwijk, 21/22-11-2009 BK
C_groep
B
83,2 BK
Kroatië, 2,3,4-10-2009 EK
Jantine / Saskia
Acc.

6e
Kroatië, 2,3,4-10-2009 EK
A_groep
Acc.

2e
Made, 27-09-2009
Dana van de Kimmenade
B
78,8
Made, 27-09-2009
Kim Tielemans
B
79,8
Made, 27-09-2009
Minke Coort
A
86,0
Made, 27-09-2009
Anita Leenders
A
77,75
Made, 27-09-2009
Dominique / Kaylee
B
79,6
Made, 27-09-2009
Britt / Rosan
B
81,0
Made, 27-09-2009
Benthe / Fenne / Rowie
B
79,2
Made, 27-09-2009
Jantine / Saskia
B
77,6
Made, 27-09-2009
C_groep
B
83,0
Made, 27-09-2009
A_groep
B
84,57
Bakel, 28-6-2009
Dana van de Kimmenade
B
76,4
Bakel, 28-6-2009
Kim Tielemans
B
79,4
Bakel, 28-6-2009
Minke Coort
A
75,4
Bakel, 28-6-2009
Dominique / Kaylee
B
79,4
Bakel, 28-6-2009
Britt / Rosan
B
81,0
Bakel, 28-6-2009
Benthe / Fenne / Rowie
B
85,0 Prom.
Bakel, 28-6-2009
Jantine / Saskia
B
80,2
Bakel, 28-6-2009
C_groep
B
82,6
Bakel, 28-6-2009
A_groep
B
80,34
Eindhoven, 28-6-2009
Jantine / Saskia
B
85,0
Eindhoven, 28-6-2009
A_groep
B
80,26
Hardinxveld-G’dam, 16-5-2009
A_groep
B
77,76
Barneveld, 20-12-2008 NK
Jantine / Saskia
B
80,75 2e
Den Bosch, 12-12-2008 NK
A_groep
B
86,82 NK
Waalwijk, 22/23-11-2008 BK
Jantine / Saskia
B
88,45 BK
Waalwijk, 22/23-11-2008 BK
Benthe / Fenne / Rowie
B
82,7 4e
Waalwijk, 22/23-11-2008 BK
Saskia/Jantine/Leona/Show Twirleffie
B
85,45 3e
Waalwijk, 22/23-11-2008 BK
C_groep
B
84,65 BK
Waalwijk, 22/23-11-2008 BK
A_groep
B
85,35 BK
Brno (TS), 3,4,5-10-2008 EK
Jantine / Saskia
Acc.

6e
Brno (TS), 3,4,5-10-2008 EK
A_groep
Acc.

2e
Loon op Zand, 28-9-2008
Anita Leenders
A
72,8
Loon op Zand, 28-9-2008
Jantine / Saskia
B
77,95
Loon op Zand, 28-9-2008
Benthe / Fenne / Rowie
B
78,9
Loon op Zand, 28-9-2008
Saskia/Jantine/Leona/Show Twirleffie
B
78,65
Loon op Zand, 28-9-2008
C_groep
B
79,45
Loon op Zand, 28-9-2008
A_groep
B
85,75
Bakel, 22-6-2008
Anita Leenders
A
75,05
Bakel, 22-6-2008
Jantine / Saskia
B
86,6 Prom.
Bakel, 22-6-2008
Benthe / Fenne / Rowie
B
75,45
Bakel, 22-6-2008
Saskia/Jantine/Leona/Show Twirleffie
B
81,1
Bakel, 22-6-2008
C_groep
B
75,1
Bakel, 22-6-2008
A_groep
B
83,68
SoeShow Twirlerberg, 1-6-2008
Jantine / Saskia
B
81,15
SoeShow Twirlerberg, 1-6-2008
A_groep
B
80,75
Vleuten-De Meern, 13-4-2008
Jantine / Saskia
B
71,6
Vleuten-De Meern, 13-4-2008
A_groep
B
83,9
Barneveld, 15-12-2007 NK
Benthe / Fenne / Rowie
B
79,55 NK
Barneveld, 15-12-2007 NK
Jantine / Saskia
B
82,9 NK
Barneveld, 15-12-2007 NK
Ivanca,Curine,Hilde,Marloes
B
82,17 2e
Barneveld, 15-12-2007 NK
C_groep
B
80,2 4e
Barneveld, 15-12-2007 NK
Saskia/Jantine/Leona/Steffie/Ilona
B
80,76 2e
Barneveld, 15-12-2007 NK
A_groep
B
84,18 2e
Waalwijk, 17/18-11-2007 BK
Benthe / Fenne / Rowie
B
82,3 2e
Waalwijk, 17/18-11-2007 BK
Jantine / Saskia
B
82,55 BK
Waalwijk, 17/18-11-2007 BK
Ivanca,Curine,Hilde,Marloes
B
83,45 BK
Waalwijk, 17/18-11-2007 BK
C_groep
B
81,5 5e
Waalwijk, 17/18-11-2007 BK
Saskia/Jantine/Leona/Sleffie/Ilona
B
79,5 BK
Waalwijk, 17/18-11-2007 BK
A_groep
B
82,1 3e
Slovenië, 28/30-9-2007 EK
Jantine / Saskia
Acc.

5e
Mierlo, 23-9-2007
Dominique Joosten
A
74,1
Mierlo, 23-9-2007
Anita Leenders
A
77,95
Mierlo, 23-9-2007
Dana de Wit
B
78,45
Mierlo, 23-9-2007
Jantine / Saskia
B
83,2
Mierlo, 23-9-2007
Benthe / Fenne / Rowie
B
77,5
Mierlo, 23-9-2007
Ivanca,Curine,Hilde,Marloes
B
81,85
Mierlo, 23-9-2007
Saskia/Jantine/Leona/Steffie/Ilona
B
77,0
Mierlo, 23-9-2007
C_groep
B
79,15
Mierlo, 23-9-2007
A_groep
B
82,75
Bakel, 24-6-2007
Dominique Joosten
A
77,65
Bakel, 24-6-2007
Anita Leenders
A
77,35
Bakel, 24-6-2007
Dana de Wit
B
79,35
Bakel, 24-6-2007
Jantine / Saskia
B
81,65
Bakel, 24-6-2007
Benthe / Fenne / Rowie
B
80,65
Bakel, 24-6-2007
Ivanca,Curine,Hilde,Marloes
B
84,2
Bakel, 24-6-2007
Saskia/Jantine/Leona/Steffie/Ilona
B
81,3
Bakel, 24-6-2007
C_groep
B
81,8
Bakel, 24-6-2007
A_groep
B
80,03
Nuenen, 13-5-2007
Jantine / Saskia
B
83,15
Nuenen, 13-5-2007
A_groep
B
85,05
Diessen, 15-4-2007
Jantine / Saskia
B
81,7
Barneveld, 16-12-2006 NK
Dana de Wit
B
85,23 NK
Barneveld, 16-12-2006 NK
Jantine / Saskia
B
85,45 NK
Barneveld, 16-12-2006 NK
Saskia/Jantine/Leona/Steffie/Ilona
B
85,15 NK
Barneveld, 16-12-2006 NK
A_groep
B
86,55 NK
Vlijmen, 18/19-11-2006 BK
Wendy Leenders
B
80,83
Vlijmen, 18/19-11-2006 BK
Dana de Wit
B
83,1 BK
Vlijmen, 18/19-11-2006 BK
Jantine / Saskia
B
82,48
Vlijmen, 18/19-11-2006 BK
Ivanca,Curine,Hilde,Marloes
B
84,43 BK
Vlijmen, 18/19-11-2006 BK
Saskia/Jantine/Leona/Steffie/Ilona
B
84,15 BK
Vlijmen, 18/19-11-2006 BK
A_groep
B
86,55 BK
Mierlo, 17-9-2006
Anita Leenders
A
79,0
Mierlo, 17-9-2006
Wendy Leenders
B
81,3
Mierlo, 17-9-2006
Dana de Wit
B
86,4 Prom.
Mierlo, 17-9-2006
Jantine / Saskia
B
83,15
Mierlo, 17-9-2006
Ivanca,Curine,Hilde,Marloes
B
81,6
Mierlo, 17-9-2006
Saskia/Jantine/Leona/Steffie/Ilona
B
82,4
Mierlo, 17-9-2006
C_groep
B
80,8
Mierlo, 17-9-2006
A_groep
B
83,43
Bakel, 25-6-2006
Anita Leenders
A
79,45
Bakel, 25-6-2006
Wendy Leenders
B
81,9
Bakel, 25-6-2006
Dana de Wit
B
84,55
Bakel, 25-6-2006
Jantine / Saskia
B
84,0
Bakel, 25-6-2006
Ivanca,Curine,Hilde,Marloes
B
80,8
Bakel, 25-6-2006
Saskia/Jantine/Leona/Steffie/Ilona
B
89,1 Prom.
Bakel, 25-6-2006
C_groep
B
81,0
Bakel, 25-6-2006
A_groep
B
83,5
Elburg, 17-12-2005 NK
Dana de Wit
B
83,0 2e
Elburg, 17-12-2005 NK
Jantine / Saskia
B
86,98 NK
Elburg, 17-12-2005 NK
Saskia/Jantine/Leona/Steffie/Ilona
B
86,3 2e
Elburg, 17-12-2005 NK
Ivanca,Curine,Hilde,Marloes
B
83,9 NK
Hoogerheide, 19-11-2005 BK
Show Twirleffie / Leona
B
82,6 3e
Hoogerheide, 19-11-2005 BK
Ivanca,Curine,Hilde,Marloes
B
84,4 BK
Hoogerheide, 19-11-2005 BK
Wendy Leenders
A
79,45
Hoogerheide, 19-11-2005 BK
Dana de Wit
B
84,3 2e
Hoogerheide, 19-11-2005 BK
Jantine / Saskia
B
87,05 2e
Hoogerheide, 19-11-2005 BK
Saskia/Jantine/Leona/Steffie/Ilona
B
87,4 2e
Italië, 7,8,9-10-2005 EK
Jantine / Saskia
Acc.

EK
Eindhoven, 25-9-2005
Show Twirleffie / Leona
B
81,8
Eindhoven, 25-9-2005
Ivanca,Curine,Hilde,Marloes
B
84,05
Eindhoven, 25-9-2005
Wendy Leenders
A
81,5
Eindhoven, 25-9-2005
Dana de Wit
B
84,35
Eindhoven, 25-9-2005
Ivanca / Curine
B
80,35
Eindhoven, 25-9-2005
Anita Leenders
A
80,75
Bakel, 26-6-2005
Saskia/Jantine/Leona/Steffie/Ilona
B
85,25
Bakel, 26-6-2005
Ilona,Show Twirleffie,Leona
B
83,75
Bakel, 26-6-2005
Ivanca,Curine,Hilde,Marloes
B
82,5 1e ond.
Bakel, 26-6-2005
Jantine / Saskia
B
88,5 Prom.
Bakel, 26-6-2005
Wendy Leenders
A
79,6 2e
Bakel, 26-6-2005
Dana de Wit
B
83,6
Bakel, 26-6-2005
Ivanca / Curine
B
80,05
Bakel, 26-6-2005
Anita Leenders
A
80,2
Bakel, 26-6-2005
A_groep
B
83,93
Nuenen, 22-5-2005
A_groep
B
84,68
De Lier, 16-4-2005
Jantine / Saskia
B
90,1 *ond.
Waalwijk, 27-2-2005
Jantine / Saskia
B
83,6 NK
Nederweert, 13-2-2005
A_groep
B
85,7 NK
Rotterdam, 15-1-2005 NK
Jantine / Saskia
B
83,43
Rotterdam, 15-1-2005 NK
Ilona / Steffie
B
81,83
Rotterdam, 15-1-2005 NK
A_groep
B
82,25
Eindhoven, 8-1-2005
Smallteam (6 maj.)
B
86,33
Nederweert, 2-1-2005 NK
Dana de Wit
A
80,85
Nederweert, 2-1-2005 NK
Jantine / Saskia
B
84,84 2e
Barneveld, 18-12-2004
Smallteam (6 maj.)
B
79,15
Barneveld, 18-12-2004
Smallteam (5 maj.)
B
79,55
Barneveld, 18-12-2004
A_groep
B
83,65
Someren, 20/21-11-2004
Smallteam (6 maj.)
B
83,6
Someren, 20/21-11-2004
Ilona / Steffie
B
79,45
Someren, 20/21-11-2004
Smallteam (5 maj.)
B
82,5
Someren, 20/21-11-2004
Jantine / Saskia
B
82,98
Someren, 20/21-11-2004
Leona Sleegers
A


Someren, 20/21-11-2004
Ellen Leenders
A


Someren, 20/21-11-2004
Wendy Leenders
A


Someren, 20/21-11-2004
Karin Leenders
A


Someren, 20/21-11-2004
Dana de Wit
A


Someren, 20/21-11-2004
Ivanca / Curine
A


Someren, 20/21-11-2004
Anita Leenders
A


Someren, 20/21-11-2004
A_groep
B


Geldrop, 26-9-2004
Smallteam (6 maj.)
B
85,1
Geldrop, 26-9-2004
Ilona / Steffie
B
82,75
Geldrop, 26-9-2004
Smallteam (5 maj.)
B
86,0 Prom.
Geldrop, 26-9-2004
Jantine / Saskia
B
81,5
Geldrop, 26-9-2004
Leona Sleegers
B
82,0
Geldrop, 26-9-2004
Ellen Leenders
A
80,7
Geldrop, 26-9-2004
Wendy Leenders
A
80,0
Geldrop, 26-9-2004
Karin Leenders
A
83,5
Geldrop, 26-9-2004
Dana de Wit
A
81,5
Geldrop, 26-9-2004
Anita Leenders
A
80,85
Geldrop, 26-9-2004
A_groep
B
84,45
Bakel, 27-6-2004
Smallteam (6 maj.)
B
83,45
Bakel, 27-6-2004
Ilona / Steffie
B
85,0
Bakel, 27-6-2004
Smallteam (5 maj.)
B
82,5
Bakel, 27-6-2004
Jantine / Saskia
B
82,25
Bakel, 27-6-2004
Leona Sleegers
A
80,8
Bakel, 27-6-2004
Ellen Leenders
A
79,15
Bakel, 27-6-2004
Wendy Leenders
A
79,55
Bakel, 27-6-2004
Karin Leenders
A
83,85
Bakel, 27-6-2004
Dana de Wit
A
83,1
Bakel, 27-6-2004
Ivanca / Curine
A
79,45
Bakel, 27-6-2004
Anita Leenders
A
82,5
Bakel, 27-6-2004
A_groep
B
82,98
Nederweert, 7-3-2004 NK
A_groep
B
87,43 2e
Rotterdam, 17-1-2004
Ilona / Steffie
A

4e
Rotterdam, 17-1-2004
Ivanca / Curine
A

5e
Rotterdam, 17-1-2004
Smallteam (5 maj.)
B

4e
Barneveld, 20-12-2003
A_groep
B
85,07 2e
Lelystad, 6-12-2003
Ilona / Steffie
A
83,1
Lelystad, 6-12-2003
Ivanca / Curine
A
83,25
Zundert, 30-11-2003 BK
Ilona / Steffie
A
83,1 2e
Zundert, 30-11-2003 BK
Leona Sleegers
A
80,0
Zundert, 30-11-2003 BK
Saskia Reints
A
82,7
Zundert, 30-11-2003 BK
Dana de Wit
A
83,1
Zundert, 30-11-2003 BK
Jantine Vereijken
A
81,2
Zundert, 30-11-2003 BK
Wendy Leenders
A
83,0
Zundert, 30-11-2003 BK
A_groep
B
87,7 BK
Geldrop, 28-9-2003
Ilona / Steffie
A
80,6
Geldrop, 28-9-2003
Leona Sleegers
A
80,55
Geldrop, 28-9-2003
Saskia Reints
A
83,2
Geldrop, 28-9-2003
Lindsey van den Heutvel
A
79,1
Geldrop, 28-9-2003
Karin Leenders
A
80,8
Geldrop, 28-9-2003
Dana de Wit
A
79,2
Geldrop, 28-9-2003
Smallteam (6 maj.)
B
82,2
Geldrop, 28-9-2003
Wendy Leenders
A
85,0
Geldrop, 28-9-2003
Jantine Vereijken
A
84,05
Geldrop, 28-9-2003
Ellen Leenders
A
83,3
Geldrop, 28-9-2003
Ivanca / Curine
A
85,05 Prom.
Bakel, 16-3-2003
Ilona / Steffie
A
84,2
Bakel, 16-3-2003
Joyce van Nuenen
A
81,9
Bakel, 16-3-2003
Leona Sleegers
A
82,1
Bakel, 16-3-2003
Shelly van de Laar
A
80,6
Bakel, 16-3-2003
Geertje Verberkt
A
79,55
Bakel, 16-3-2003
Saskia Reints
A
83,7
Bakel, 16-3-2003
Mandy van Lieshout
A
80,35
Bakel, 16-3-2003
Karin Leenders
A
83,0